Haber

Emniyete 10 bin yeni personel

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile bazı bakanlık ve kurumlar için 10 bin 24 ekip oluşturuldu.

“Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Kadro Alınmasına Dair Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi” Resmi Gazete’de yayımlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan kararnameye göre, 1 Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanı, 3 Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkan Yardımcısı ile Emniyet Genel Müdürlüğü taşra teşkilatına 1000 polis, 9000 polis, 1 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararnameye göre şube Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı merkez teşkilatına bağlanacak. Toplu Konut İşletmesi Başkanlığı merkez teşkilatı için müdür, 3 daire başkanı ve 16 şube müdürü ekibi oluşturulmuştur.

“Cumhurbaşkanlığının Teşkilatı Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’nde Değişiklik Yapılmasına Dair Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi” de Resmi Gazete’de yayımlandı.

1 Sayılı Cumhurbaşkanlığı Teşkilatı Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’nin 282’nci maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinde yer alan “uygulamak” ibaresinden sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan kararnameye göre, uygun görülen kütüphanelerde Bakanlık tarafından, kütüphane kullanıcılarına yiyecek ve içecek gibi ikramlarda bulunmak. ‘ Eklendi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu