Haber

İZKOD, Buca Belediyesi ile Klasik Otomobil Festivali düzenliyor

izmirKlasik Otomobil Derneği (İZKOD), Buca Belediyesi iştiraki BUCAMAR’ın desteğiyle Klasik Otomobil Festivali düzenliyor.

izmir Klasik Otomobil Derneği, Türkiye’nin dört bir yanından klasik otomobil tutkunlarını Buca’da buluşturuyor. 3-4 Haziran tarihlerinde Buca Gölet’te düzenlenecek Klasik Otomobil Festivali’ne İzmir’deki klasik otomobillerin yanı sıra Türkiye’nin farklı bölgelerinden de katılım olacak. 130’a yakın klasik otomobilin yer alacağı festival, halka açık ve ücretsiz olacak.

BAŞKAN KILIÇ: 10 YILLIK BAŞARISIZLIĞI SONLANDIRDIK

Buca’da yaklaşık 10 yıl önce bu festivalin yapıldığını belirten Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, “İZKOD’un yeni yönetim kurulu göreve geldiğinde 10 yıl önce Buca Göleti’nde düzenlenen güzel etkinliği gerçekleştirmek için bize başvurdular. . Alışılmış, çok özel ve prestijli bir olay.” Klasik otomobil dünyasının ayrı bir tutku olduğunu düşünüyorum. Bugün baktığınız zaman 1950-1960 model araçları bu insanların emeği ile pırıl pırıl yollarda görüyoruz. Çok keyifli ve keyifli bir etkinlik olacağına eminim. Tüm İzmirlileri Buca’da düzenleyeceğimiz Klasik Otomobil Festivali’ne davet ediyorum.” .

Kaynak: ANKA / Araba

haber-resadiye.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu